Luxinabox’la Lüks çanta

Luxinabox’la Lüks çanta

Türkiye’de ilk defa uygulamaya konan lüks çanta ve aksesuarlarını online kiralama ve satın alma imkanı sunan luxinabox, büyük bir beğeni topluyor.

Luxinabox’da online pazara kiralık veya satış için sunulan ürünler için Aralık ayı boyunca yeni yıl fırsatları devam edecek. Lüksü seven kadınların vazgeçemediği çanta ve aksesuarlar için  zengin ürün gamına sahip luxinabox adlı internet sitesi adeta bir lüks cennetini andırıyor.

Lüks çanta ve aksesuarlarına düşkün meraklılar; internet sitesinde ünlü markaların limited edition çantalarını  kiralayabilirler, yeni modellerini satın alabilirler, hatta vintage merakları var ise çok özel modellerin ikinci el ürünlerini bulabilirler.  2012 için her biri özenle hazırlanmış birer sanat şaheseri gibi gözüken ROGER VIVIER ve EDIDI’nin mücevher kadar değerli gece çantalarını kiralayabilirsiniz. Örnek olarak birçok modeli için bekleme listeleri oluşan gece çantalarının piyasa değerleri 4,000 – 10,000 TL  arasında değişirken, luxinabox’da lüks çantaların günlük 150-340 TL’ye kiralamak mümkün.

İngiliz Kraliyet ailesinin yanı sıra Nicole Kidman, Katie Holmes ve Charlize Theron’un da bulunduğu birçok ünlü yıldız için yaptığı çok özel tasarımları ile tanınan Roger Vivier’in bazı modelleri New York’ta Costume Institute of the Metropolitan Museum of Art, Londra’da Victoria and Albert Museum ve Paris’te Musée du Costume et de la Mode müzelerinde  sergileniyor.

Yarı değerli taşlardan ve kristallerden hazırlanan el yapımı modellerinin yanı sıra elmas ve pırlanta gibi değerli taşlardan hazırlanmış mücevher değerindeki modelleri tasarımcı Wendy LAU’nın göz bebeği olan Edidi markasını jet sosyete yakından takip ediyor.

Luxury Life Türkiye// 20.12.201

rv3 rv2 rv_1